Увага!!!
ЕКО-тиждень УКУ
25 вересня29 вересня
    З 25 вересня, 15:00 до 29 вересня, 22:00 в Українському Католицькому Університеті відбудеться екологічна подія! Матимемо нагоду впродовж тижня:
- послухати та попрактикувати zero waste;
- відвідати майстерклас;
- виграти ланч бокс;
- відвідати ЕКО Talks;
- взяти участь у конкурсі інсталяцій;
- відвідати атмосферні кіноперегляди;
- а ГОЛОВНЕ: БАРАХОЛКА ПАТІ!!!
...Зрештою, не відкриватимемо всіх секретів.
Come, see & stay.
Подія відбудеться за адресою: вул.Козельницька, 2а - УКУ, трапезна.

Шановні колеги!

Для подальшого надання безкоштовної методичної підтримки вчителям, вихователям та методистам видавництво "Ранок" запрошує всіх освітян з 20.03.17 до 08.04.17 приєднатися до вебінарів весняної сесії онлайн - проекту "Інтерактивна школа творчого вчителя".

Усім онлайн учасникам, як завжди, буде надіслано сертифікати. А школи, що переможуть за кількістю учасників, знову отримають подяки та кращі зразки корисної навчальної літератури від видавництва "Ранок".

Шановні вчителі!

02 березня 2017 р.  з 9.30 до 16.00 год у м. Києві відбуватиметься Всеукраїнський тренінг Освітня гра Майнкрафт.
Компанія Майкрософт Україна та школа Britannica School, інноваційний навчальний заклад Microsoft Showcase School, запрошують вчителів загальноосвітніх шкіл України до участі у Всеукраїнському тренінгу Освітня гра Майнкрафт як допомога вчителів у школі.
Учасники з перших хвилин зануряться у креативний освітній простір інноваційної школи України, проживуть день разом з учнями Britannica School, дізнаються усі секрети набутого досвіду роботи вчителів з Minecraft Edu, які збирались протягом півроку щоденної роботи на інтегрованих уроках - Математика, мова, інформатика та природничі науки. І, звичайно, на власному досвіді відчують що це - шкільний урок з допомогою Minecraft Edu.
Участь у заході є безкоштовною. Учасники будуть забезпечені трафнсфером від залізничного вокзалу до місця проведення та у зворотному напрямку, а також харчуванням. Транспортні витрати до Києва учасникам не відшкодовуються.

Для участі необхідно заповнити анкету: https://goo.gl/IP7FRC
Реєстрація відкрита до 24.02.2017
Запрошені учасники до 26.02.2017 отримають відповідні листи-запрошення.

При виникненні будь-яких запитань звертатись за адресою  на info@britannica.kiev.ua

Шановні колеги!

З метою подовження надання безкоштовної методичної підтримки вчителям та методистам видавництво «Ранок» запрошує всіх освітян з 24.10.16 до 05.11.16 приєднатися до вебінарів осінньої сесії онлайн - проекту «Інтерактивна школа творчого вчителя».

Всім учасникам, як завжди, буде надіслано сертифікати. А три школи, що переможуть за кількістю учасників, отримають подяки та кращі зразки корисної навчальної літератури від видавництва "Ранок".

Програма осінньої сесії «Інтерактивної школи творчого вчителя»

Для участі у вебінарах і подальшого отримання сертифікату необхідно зареєструватися за адресою:

До уваги вчителів, бібліотекаря, адміністрації!

Педагогічний марафон від ВГ "Основа"

Видавнича група "Основа" оголошує останній у цьому році педагогічний інтернет-марафон безкоштовних вебінарів, який надає можливість підвищити свій професійний рівень.

Вебінари, що відбудуться 25, 26 та 27 жовтня розраховані для вчителів, бібліотекарів, адміністраторів та класних керівників, тобто, для всіх тих, хто бажає самовдосконалюватися.

Вебінари нададуть можливість отримати нові знання, поспілкуватися з колегами, висловити свої думки, отримати відповіді на актуальні питання.

Для участі у семінарі майбутнім учасникам необхідно вибрати тему або декілька тем, які б вони хотіли прослухати та заповнити online заявку.   Заповнити заявку

Також учасникам вебінару потрібен доступ до інтернету, навушники та можливість перебування за комп'ютером у відповідний час.

Загалом учасникам педагогічного інтернет-марафону буде доступно 30 тематичних вебінарів, найбільш популярними з яких є:

• Технологія розвитку критичного мислення: таксономія Блума та багаторівневе опитування;
  • Практичне використання сучасних педагогічних технологій;
  • Веб-квести в позакласній роботі;
  • Ключові компетентності і загальнонавчальні («наскрізні») вміння випускників шкіл як умова їх конкурентоспроможності;
  • Мистецтво створення презентацій. Огляд сервісів;
  • Щоб урок зазвучав, або Часозбережувальні технології в дії;
  • Формування критичного мислення на уроці;
  • Технологія індивідуальних пізнавальних стратегій.

Учасники вебінарів, за бажанням, можуть отримати сертифікат учасника.

Готуємось до нового 2016-2017 н.р.

Орієнтовне календарно-тематичне планування з усіх предметів для 8 класу на 2016/2017 н. р.

укладене згідно з навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (Наказ МОНмолодьспорту від 06.06.2012 № 664) (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН від 29.05.2015 № 585).

Скачувати усі предмети окремо можна за посиланнями "Скачати" на сайті

Джерело: http://www.geneza.ua/

Шановні вчителі!
             Прошу переглянути вебінар по роботі з Google-сервісами!