Педагогічні ради

Готуємось до серпневої педради!

Шановні вчителі!

31 жовтня об 15 годині в приміщенні музею-світлиці І.Франка відбудеться засідання педагогічної ради

Розглядатимуться питання:
1.    Особистісно зорієнтоване навчання: стан викладання математики та інформатики. Рівень навчальних досягнень та компетенцій учнів.                                                                                            Дворянин Т.Я., Пилипчак Л.І., Молчан Н.Л.
2.    Підвищення якості знань учнів шляхом оптимізації навчально-виховного процесу.
                                         Дворянин Т.Я., Євчак Н.Б.
3.    Впровадження змішаного навчання в навчально-виховний процес.
                                                                                                   Пилипчак Л.І.
4.       Про результати медичного обстеження учнів школи. Організація занять з фізичної культури з учнями, які мають відхилення у стані здоров’я.    Ліщинський А.З., Пігель Н.В.
5.    Про результати працевлаштування учнів 9 класу.                                                                    Майорчак Н.Є.
6.    Про хід виконання рішень педагогічної ради «Стан викладання фізичної культури та ОЗ».                                                                                    Пилипчак Л.І.

Шановні вчителі!

31 серпня об 11 годині в приміщенні музею-світлиці І.Франка відбудеться засідання педагогічної ради «Підсумки навчально-виховної роботи школи за 2015-2016 н.р. та    завдання на 2016-2017 н.р.»

Радимо прочитати:

План роботи школи на 2016 – 2017 н.р. та  Проект  "Концепції нової школи", розміщені на сайті віртуальної учительської нашої школи у розділі «Педагогічні ради».

Ми очікуємо на педраді:

• конструктивних порад, які можуть активізувати діяльність педагогічного колективу;

• добрих, цікавих ініціатив.

Ми за творче, ініціативне й новаторське ставлення до роботи, яке є критерієм соціальної активності вчителя.

Адміністрація школи

Ċ